Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2020, 10:43   #134
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Wydarzenia zmieniały się tak skrajnie szybko jak obrazki w kalejdoskopie. Draugdin wysłuchał raportu komputera pokładowego i chwilę sam analizował fakty. Śmierć więźnia wiele komplikowała, chociaż z drugiej strony w zaistniałej sytuacji czy na pewno aż tak wiele. Walka dwóch okrętów liniowych to nie to samo co błyskawiczne starcia myśliwców. Wynik walki był raczej rzeczywiście przesądzony i pozostawała jedynie kwestia czasu. Czas natomiast miał teraz kluczowe znaczenie.
Dowódca Stelli nie zastanawiał się długo tylko zaczął wydawać rozkazy.

-[/]CZR-9 wywalić mi to truchło na zewnątrz i włączyć samoczyszczenie pomieszczeń więziennych, żeby nam tu coś nie zaśmierdło. Kelsan zostajesz przy sterach jakbyśmy potrzebowali naprawdę szybkiej i niestandardowej podwózki. Natomiast CZR-9 i Oreik idziecie ze mną do Van Kore. Czas wyłożyć karty na stół i powiedzieć sprawdzam albo zdążyć lub nie zrobić szybki rachunek sumienia.[/i]

Poprawił sprzęt, przeładował broń i ruszył do wyjścia na odchodnym dodając:
- [/]SID! Potrzebuję dokładnej symulacji ile czasu na zostało, a wiem dobrze, że w tej części galaktyki tylko ty możesz mi to precyzyjnie wyliczyć. Dobrze by było, żebym dostałe te dane zanim dotrzemy do Van Kore. Dziękuję[/i]
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline