Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2020, 15:40   #335
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Na widok zbierającego się o własnych siłach doktorka, Vadim również zapakował się do pokoju i cicho zamknął drzwi. Gdy od nich odchodził, jego ramię obiło się o coś twardego, czym okazała się klatka piersiowa postawionego w stan bojowy Sida.

- Nie trać czujności. Mogli go śledzić - z pełną powagą wydał półgębkiem polecenie gościowi od mokrej roboty w ekipie.

Otworzył okno. Z pewną konsternacją oglądał wygibasy towarzysza. Zastanawiał się co powiedzieć i co zrobić. Dać mu w pysk? Przytulić go? Obrócić wszystko w żart? Po tym co widział na smartfonie Kenzo, miał do Abrahama więcej pytań, niż znał odpowiedzi. A teraz to. Co ten typ wyprawiał?! Nie dość kłopotów na siebie ściągneli? Vadim chciał machnąć dłonią w geście rezygnacji, lecz wtem zorientował się, że ta wciąż była zacisnięta na kolbie Nomada. Zszokowało go to. Od dawna nie musiał go wyciągać. Bo właśnie nie musiał. Powoli przechylił lufę w prawo. Krzywo wykreślone nożem litery "S.D." nadal tam były. Serce Vadima zakołatało mocniej. Wszystko ucichło, jakby stanęło w miejscu. Dopiero słowa Abiego wyrwały go z tego nagłego paraliżu.

"...rzeprowadziłem zwiad i mówię wam kurwa, ja pierdolę, padniecie".

- Czym, fiutem? - rzucił głupkowato, ale do śmiechu mu nie było - Spoko, widziałem co robiłeś. Wiesz, moje fikserskie ptaszki ćwierkają, że bawiłeś się w nocnego mściciela i łamałeś złolom gnaty. Tylko zapomniałeś jakiejś maski, więc za godzinę obejrzę pewnie powtórkę w lepszej jakości w porannym paśmie NCN. Cóż, oby to było kurwa tego warte, bo dość nam kłopotów. Zamieniamy się więc w słuch...
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 12-09-2020 o 15:44.
Rebirth jest offline