Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2020, 18:12   #167
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Koledze chyba chodzilo o to ze dajemy deklaracje w komentarzach i wszystkiego nie ma w sesji.
Lord Melkor trafił w sedno. Sesja to sesja, komentarze to komentarze. Dla mnie jeśli coś nie pojawi się w sesji to tak jakby nie istniało. Widzicie, to nie mnie musicie przekonać, a postać, a my dwie różne istoty. Poza tym jest kwestia "praw autorskich" które "ma" gracz opisujący swój plan w komentarzach. Załóżmy, że inny gracz wpadł na zbliżony pomysł i pojawia się problem, bo z jednej strony to był pomysł jednego i drugiego, ale to, że jeden pierwej napisał go w komentarzach sprawia, że ten drugi go "kradnie" choć nie ukradł. To stworzy kolejne problemy. Pójdźmy dalej tropem, jak Lord Melkor sam zauważył "wszystkiego nie ma w sesji", czyli gracz jak Wisienki która nie zawsze zajrzy w temat komentarzy. Co rozumiem, bo nie zawsze jest czas, a życie bierze prym. Czy ja, który nie lubi planów poza sesją. Szczególnie w tego typu sesji która jest z założenia planistyczna. Tędy okażmy te plany w samym wątki sesyjnym ustami naszych postaci. Co więcej, miejmy szacunek do siebie i dla potencjalnych czytających, aktualnie i w przyszłość, by przedstawić pełną sesję, a nie powycinaną z ukrytym contentem. Contentem którego i tak nie uznaję, bo nie mnie trzeba przekonywać. Co w sesji to w sesji, wszystko co poza się nie liczy.

Mam nadzieję, że dość jasno wyraziłem swoje myśli i uczucia. Są one skierowane tylko na dobro sesji. W końcu nie jesteśmy naszymi postaciami, prawda?
 
Dhratlach jest offline