Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2020, 18:18   #214
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, chociaż trwało to bardzo długo, koniec końców z pomocą 8ARTa rozliczyłem efekty skoku w Osnowę. Praktycznie powtórka z lotu przez Paszczę - Błysk Cieni wpadł w sztorm (efekt dziewiątki na wyniku 89 w teście Psyniscience Nawigatora). Zasady mówią, że w przypadku takim należy posłużyć się zasadami dla efektów lotu w sztormie i rzucić 2k10 wybierając z tabeli trafień krytycznych niższy wynik. Ja przez pomyłkę rzuciłem 3k10, dlatego nie zwracajcie uwagi na trzecią cyfrę w rzucie, ważne pozostają wyniki 6 i 2. Korzystniejszy dla Was jest wynik 2 - jeden z komponentów Błysku został uszkodzony. W tym miejscu pozostawiam Wam opcję wyboru, który to komponent, decyzja należy do Was (normalnie przy teście trafienia krytycznego to napastnik wybiera uszkodzony komponent).

Druga kwestia - chciałbym przetestować tym razem pewną zasadę, którą pominęliśmy podczas poprzedniego lotu przez Osnowę. Jest nią test Willpower mający zobrazować uboczne efekty skoku w inny wymiar. Chciałbym, aby każdy BG z wyjątkiem Nawigatora napisał króciutką scenkę przedstawiającą moment translokacji z jego/jej perspektywy. Pod rzeczoną scenką niechaj każde z Was rzuci 1k100, ja odpowiednio zinterpretuję uzyskane wyniki.
 
Ketharian jest offline