Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 23:46   #7
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Johann z ciekawością spojrzał na krasnoluda, widział on już wiele takich jak on. Gdy są młodzi prowadzą awanturniczy tryb życia, a ci którym się poszczęści; ci którzy przeżyją i uzbierają trochę grosza, otwierają karczmy takie, jak ta. Z doświadczenia wiedział, że lepiej ich nie drażnić, pozornie niegroźni, lecz w walce okazywali się groźnym wrogiem, dla wielu zbyt groźnym.

Spokojnie sir Giles'ie ten tu karczmarz z pewnością nikogo nie chciał znieważyć, po prostu w karczmie jest zbyt wiele osób by wszystkich na raz obsłużyć. Jestem pewien, że podszedł do nas tak szybko jak tylko było to możliwe. A prawda nie przedstawiłem się jestem Johann, jestem najemnikiem. Panie Rupercie niech pan siada, po co stać? Miejsca powinno dla wszystkich wystarczyć.

Powiedziawszy to zwrócił się do karczmarza:

Zakaz alkoholu powiadasz panie? Hmm ciekawe. Więc poproszę również gulasz i do tego ten sok klonowy. Ale o co chodzi z tą żałobą, o jakie dziwne rzeczy ci chodzi? Jeśli możesz opowiedz mi o co w tym wszystkim chodzi bardzo mnie zaciekawiłeś.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej

Ostatnio edytowane przez John5 : 20-08-2007 o 02:23.
John5 jest offline