Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 00:16   #48
Skin_Poznań
 
Reputacja: 1 Skin_Poznań ma wyłączoną reputację
Sytuacja standardowa według mnie. Podobnie jak poprzedniczka miałem spięcia, nawet nie z jednym, a z dwoma graczami. Działo się to jeszcze z 5-6 lat temu jak jeszcze smarkacz byłem i miałem problemy z odizolowaniem tych dwóch światów. Bogu dzięki, że graliśmy w WH i akurat to ja byłem tym złym który wyrżnąłby BG nawet bez osobistej niechęci do ich osób. Całe szczęście, że z wiekiem człowiek z czegoś takiego wyrasta bo faktycznie z erpegowaniem byłyby wielkie kłopoty, żeby nie powiedzieć, że byłoby to niemożliwe.

Kolejną rzeczą która mnie wnerwia jest to, że niektórzy MG z góry zakładają jednokierunkową fabułę którą nijak nie da się zmienić. Można mieć ciekawe i sensowne pomysły i nawet wiedzę/umiejętności do pokonania postawionej przez MG przeszkody, jednak mimo to MG autorytarnie stwierdza: Nie i [ciach!] nie udało Ci się bo ja tak mówię :/ Stąd też mam niechęć do 100% storytelingu.
Pozdrawiam tej.

//A tyle razy o tym mówiłam Regulamin - zakaz wykropkowanych przekleństw - i to już nie pierwszy raz.

-M-
 
__________________
Szukasz świata w którym rzeki w środku miasta mają 1600m szerokości, a ujściu 160 m?Szukasz świata gdzie występują 3 równonoce? Witamy w Starym Świecie :D

In GRIND We CRUST !

Ostatnio edytowane przez Milly : 20-08-2007 o 00:30.
Skin_Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem