Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2020, 19:23   #207
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Popieram słowa Lorda Melkora i Wisienki, bo i mnie bardzo się podoba sama sesja i nawet PvP w sesji jako takie. Tylko PvP w komentarzach do niej jest zdecydowanie nie dla mnie.

@Pinhead, może trochę przesadziłem z wyrzucaniem całej strategii do kosza... muszę usiąść i zredagować, niektóre mniej znaczne fragmenty solidnie zedytować, dodać wstęp pod sytuację, etc. Te sprawy, a potrafią czasem trochę czasu zająć. Jak z pisaniem kodu komputerowego.
Tak jak prosiłeś bym wziął czas na odpis, tak proszę, byś dał moim współgraczom chwilę jeśliby chcieli coś odpisać w sesji czy jakoś zareagować. Byłbym bardzo wdzięczny. Wyszarpałem chwilę wolnego, więc mogę usiąść do posta co mam na dysku. Postaram się dać go dość szybko, a potem wezmę dłuższą chwilę wolnego od pisania by po ogarniać parę spraw. Czy możemy tak zrobić?

@Wszyscy, jeśli pojawi się PvP, szczególnie w komentarzach na co nie mam najmniejszej ochoty i chęci, bo w sesji to jak dla mnie to sport na który się możemy, lub nie umówić, wasza decyzja, i uznacie jednogłośnie, że lepiej bym odszedł z sesji zrobię tak. Nie chcę by sesja upadła, bo mam do niej duży sentyment i bardzo mi się podoba obietnica którą niesie. Wolę odejść niż pozwolić by wam zabawa znikła.

To powiedziawszy robię sobie dzbanek kawy, otwieram paczkę fajek i siadam dumać przy muzyce.
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 15-09-2020 o 23:38. Powód: literówka
Dhratlach jest offline