Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2020, 13:40   #34
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Pani kapitan - powiedział Duke - rozmawiałem trochę z jednym z nich wcześniej. Obrażanie się i pokazywanie kto tu rządzi to dla nich normalka. To elementy dyplomacji i dyskusji. Sam ambasador to powiedział na zgłoszony przez Huntera problem. Jesteśmy tak traktowani jak na to pozwalamy. Jak na razie dołożyliśmy im i na zasadzie siły i sprytu. Jeśli się mylę proszę wszytko zwalić na mnie, w końcu to ja wykąpałem cały klan. Jest też drugi powód byśmy zostali na pokładzie. Sama pani wie, że w każdym skrzydle próbowali przejąć stery. Jeśli nas pani wywali w próżnię to będą trzy kocie skrzydła.
Zamilkł na chwilę zbierając myśli.
- Uważam, że tym zagraniem uzyskaliśmy ich respekt. Ale jeśli się mylę zawsze mogę stanąć do pojedynku z ich asem o odzyskanie honoru. Byle byśmy walczyli w myśliwcach to nie będzie problemu.
 
Mike jest offline