Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2020, 15:45   #1242
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Co do obserwacji bitwy (czołgów) przez lornetkę, nie chcę tu arbitralnie stwierdzać ile Bir wie o militariach. W trakcie tworzenia postaci sugerowałeś że duża cześć spaczinżynierii dotyczy także amunicji, więc najchętniej zostawiłabym rozstrzygnięcie kostkom (pamięć, mądrość, dedukcja? które z nich), czy sobie dziewczyna coś trafnie skojarzy w niezbyt może sprzyjających okolicznościach Mów tylko co rzucać, to dokleję do posta, albo zaprzęgnę Turlacza, jak wolisz.
- Ok, to doklej 1k10 do swojego posta i zobaczymy co wyjdzie


Cytat:
2. Zamiary dla jasności - Bir chce się przyczaić na miejscu (wieża, kościół, miejsce aby było najdogodniejsze - dlatego kombinuje i się rozgląda) tak, aby podsłuchać żołnierzy. Oczywiście najlepiej tak, żeby dziewczyny zostały niezauważone. Nie chcemy kłopotów, ale (może trochę na wyrost) założyłam, że uciekanie teraz z kościoła byłoby też ryzykowne, że zauważą. No to "na przypale albo wcale" przynajmniej chcemy się coś dowiedzieć.

A i jeszcze jedno. Straszenie szkopów, to jest plan B, całkowicie awaryjny, jak się nie da przyczajać
- Ok, dzięki za deklarkę i wyjaśnienie



@Col


- A jak u Ciebie? Będziesz coś wrzucał?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline