Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2020, 20:13   #3
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Czy moja postać może posiadać niezwiązane z gejmplejem przedmioty osobiste? Chodzi mi o: egzotyczny instrument muzyczny (bambusowy flet shakuhachi), wachlarz hi-ōgi, fajka i tytoń wiśniowy, butelka sake 0,3 l, wykonany archaiczną techniką obrazek przedstawiający męża, inrō (pojemnik na drobiazgi), azjatycki kapelusz stożkowy.

Czy mogę używać laski jako skrytki na miecz? (tak jak Zatoichi albo typ z "Ślepa Furia")
Lista jak ze sklepu z pamiątkami na Shibuya. Tak, i tak. Takie rzeczy to sobie postacie mogą mieć, byleby tego nie wykorzystywały do np. handlu/modów do mechaniki. Żeby to nie była boczna furtka do polepszania sobie mechanosytuacji.

Przy okazji, do wszystkich graczy:
Jutro/na dniach dodam informacje o lokacjach i rozbuduję jakoś opis planety. Wzmianka o Hulee V jest na str. 41 podręcznika głównego PL / 39 EN.

Hurgrim, 131313, Veynar
Jesteście na Lastinn nowi, więc mała rada: u góry strony macie panel z "Narzędziami wątku". Tam macie opcję "Subskrybuj ten wątek". Zróbcie to sobie dla tego tematu i sesji właściwej. Potem, sprawdzając w "Ustawieniach" powinno wyświetlać Wam, czy ktoś coś nowego napisał w tych tematach.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 19-09-2020 o 20:22. Powód: Wzmianka dla nowych.
Micas jest offline