Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2020, 20:25   #221
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Dobrze czcigodni gracze
Gramy dalej, bo taką chęć wyraziliście wszyscy. Teraz oczywiście wasza kolej.
I kilka kwestii do omówienia:
- od teraz macie przywódcę, ale to oczywiście nie oznacza, że nie możecie podejmować własnych działań i musicie czekać tylko na rozkazy. Jak macie naturę buntownika, to możecie nawet spróbować działać wbrew nim, ale trzeba się liczyć z konsekwencjami takich czynów.
- kwestia niszczenia znaków Lordzie Melkorze, to niewątpliwie rzecz dotycząca całej waszej drużyny, więc teoretycznie to Bruno powinien wydać rozkaz w tej kwestii. Od ciebie zależy zatem, czy będziesz pytał Bruno o zgodę, czy postawisz go przed faktem dokonanym. Twój wybór.
- w waszych postach możecie podejmować, jak już wspomniałem całkowicie indywidualne zadania, ale musicie brać pod uwagę kwestie wspólnych zasobów ludzkich i wszystkich innych. Możecie zadeklarować, że idziecie na polowanie na przykład, ale jeżeli weźmiecie ze sobą 10 służebnych, to odbije się to na innych pracach. Na przykład opóźni się budowa strażnicy. Zatem podejmowanie indywidualnych deklaracji ma także wymiar strategiczny.
- teraz z racji, że jest dowódca, to od niego zależy, czy będzie się przeciwstawiał swobodnemu korzystaniu z wspólnych zasobów, czy nie. I jeśli tak to w jaki sposób. Oczywiście każdy z was ma własną świtę i z niej może korzystać całkowicie dobrowolnie. Postaram się na dniach przygotować pełną listę dostępnych ludzi, żebyśmy nie pływali w mgle niewiadomych;
- zaczyna się etap kombinowania, żeby nie powiedzieć knucia, a może bardziej dyplomatycznie mówiąc strategicznych zagrywek, zabiegania o sojuszników i popleczników. Z tej racji pytanie do was, czy chcecie doca w sesji, bo to pytanie pojawiło się kilka razy. Jeżeli większość będzie za to takiego uruchomię. Nie wiem, jak często się będę udzielał, ale wy będziecie mogli lepiej się chyba komunikować, bo PW może się tej sytuacji nie sprawdzić. Dajcie znać co o tym myślicie, bo to może spowolnić tempo sesji, jak wiem z doświadczenia;

To chyba tyle uwag ode mnie na tÄ™ chwilÄ™.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 19-09-2020 o 21:55.
Pinhead jest offline