Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2020, 22:05   #223
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
- od teraz macie przywódcę, ale to oczywiście nie oznacza, że nie możecie podejmować własnych działań i czekać tylko na rozkazy. Jak macie naturę buntownika, to możecie nawet spróbować działać wbrew nim, ale trzeba się liczyć z konsekwencjami takich czynów.
Liczę na rozsądek i granie do jednej wspólnej bramki. Powiem wam to jako gracz ale i jako Bruno

Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
- w waszych postach możecie podejmować, jak już wspomniałem całkowicie indywidualne zadania, ale musicie brać pod uwagę kwestie wspólnych zasobów ludzkich i wszystkich innych. Możecie zadeklarować, że idziecie na polowanie na przykład, ale jeżeli weźmiecie ze sobą 10 służebnych, to odbije się to na innych pracach. Na przykład opóźni się budowa strażnicy. Zatem podejmowanie indywidualnych deklaracji ma także wymiar strategiczny.
Tu w zasadzie jak wyżej. Potrzebujecie kogoś na chwilę Bruno nie ma z tym problemu. Potrzebujecie zasobów ludzkich na dłużej i w dodatku dużych konsultujemy się. Bruno chciałby się skupić mocno na dokończeniu Kasztelu. Bezpieczeństwo przede wszystkim czy jakoś tak


Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
- zaczyna się etap kombinowania, żeby nie powiedzieć knucia, a może bardziej dyplomatycznie mówiąc dyplomatycznych zagrywek, zabiegania o sojuszników i popleczników. Z tej racji pytanie do was, czy chcecie doca w sesji, bo to pytanie pojawiło się kila razy. Jeżeli większość będzie za to takiego uruchomię. Nie wiem, jak często się będę udzielał, ale wy będziecie mogli lepiej się chyba komunikować, bo PW może się tej sytuacji nie sprawdzić. Dajcie znać co o tym myślicie, bo to może spowolnić tempo sesji, jak wiem z doświadczenia;

To chyba tyle uwag ode mnie na tę chwilę.
Ja zacząłem zgodnie z wytycznymi MG serię PW w zasadzie z każdym z was. (a mam jeszcze w planie rozmowę z NPC). Tak więc jak wolicie docsa możemy i na docsie. Moja prośba jedyna. Bądźmy tam dynamiczni. Jedyne czego się w nim boje to czekania po kilka dni na odpowiedź bo ktoś nie zauważył, że dialog przesunął się dalej. (włącznie zemną )

Jeśli chodzi sytuację:

- Zdobyliśmy wodę co rozwiązało spory problem (będziemy jeszcze szukać dodatkowego źródła) Bruno nakazał się upewnić, że nie jest zatruta. Podobnie nie jest więc zdrowie!

- Mam zamiar grać drużynowo. Każdy może zgłaszać pomysły i realizować siebie i postać na sesji. Mam plan blokować pomysły kontrowersyjne. Jak np mordowanie dzieci.(padło już w sesji) Pomyślcie czy widzicie się na jakimś konkretnym stanowisku czy roli w nowej siedzibie. Np. Dowódcy zwiadowców itd. Stanowisk do obsadzenia może nie jest realnie dużo ale ich liczba będzie rosła wraz ze wzrostem naszych wpływów.

- Mocny priorytet dla nas na teraz to dokończenie kasztelu i rozpoczęcia gromadzenia zapasów.

- Wilk jak pisałem w PW chciałbym żeby zajął się tematem jaskini. Rozwiązał problem plugawej świątyni i przystosował jaskinię na dodatkową powierzchnię dla nas. Chociażby magazynową. Oczywiście obowiązkowe egzorcyzmy i inne modły by złe duchy odpędzić. Pierwiastek nieznany zbadać (pod ziemia) lub przejście zawalić. Dobrze by było też zablokować wszystkie wejścia do jaskini prócz jednego głównego. Co oznacza porządne jej przeszukanie i solidne zabezpieczenie. Jestem otwarty na twoje inne propozycje?

- Zygfryd. Melkor dobrze by było żebyś powiedział kogo widzisz w Zygfrydzie? Jakie stanowisko chciałby objąć. Wiem, że to Rycerz pełen cnót i idealista. O nieskończonym zapale. Na zasadzie gdybania zaproponowałem stanowisko zwiadowcy. Może być jednak dowolne inne. Jak to widzisz?

- Gunter. Wisienki nasza rozmowa ma pozwolić Brunonowi ukierunkować twoją postać w życiu naszej obozowej braci. Od ciebie zależy co powiesz i jak się to dalej potoczy. Ja postaram się rozciągnąć ci jak największy wachlarz możliwości. Żebyśmy się razem dobrze bawili.

Możecie odpowiedzieć w PW po to je tam zamieściłem albo tu jeśli chcecie podjąć temat do szerszego omówienia.

Bruno utworzy kapitułę doradczą. W skład jej wejdzie Wilk i Zygfryd. Czy tylko i jedynie to jeszcze nie wiem.

Będzie też post z mojej strony. Żeby naszych Mazowszan przyjąć i rozwijać ten wątek. Nasze rozmowy są niezależne i mogą być równorzędnie prowadzone jako retrospekcja. Chyba, że komuś to nie odpowiada.

Edit Post skromny ale rozmawianie na raz z trzema graczami + pisanie do MG trochę mi dziś zajęło. Mam nadzieję, że zarys z niego wystarczy by dalej scenę poprowadzić.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 19-09-2020 o 23:22.
Icarius jest offline