Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2020, 10:07   #5
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Hej wszystkim. Miło widzieć znajome nicki, jak i te całkiem nowe.

Też mi baaardzo podoba się swoboda kreacji postaci jaka jest w tym systemie. Od jutra do czwartku jestem niedostępny, więc na rękę ni wydłużona pierwsza kolejka.

Mój Assassin jest cybernetycznym zabójcą stworzonym przez Adeptus Mechanicus. Nie mówi, gdy nie ma takiej potrzeby. A jeden z tak typowych dla AdMechów mechadendrytów ma zakończony ostrzem.

Poza typową czerwoną szatą i dwoma machającymi z pleców cybermackami ma też ze sobą karabin maszynowy i strzelbę snajperską.

Wolne chwile spędza na wcieraniu w szczepy świętych olejów. Dzięki temu ani nie skrzypi, ani nie trzeszczy gdy się przemieszcza.

Ogólnie biorąc pod uwagę, że nie mówi, skanuje wszystko wkoło, łazi obładowany bronią, a zamiast twarzy ma stalową maskę, to Vir Magnos jest kwintesencją tego co można określić jako creepy.

Post ode mnie w czwartek wieczorem lub piątek.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline