Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2020, 11:44   #6
Veynar
 
Veynar's Avatar
 
Reputacja: 1 Veynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputacjęVeynar ma wspaniałą reputację
Cześć

Dla mnie to właściwa pierwsza okazja do zetknięcia się z RPG w formie sesji na forum stąd prośba o pewną wyrozumiałość.

Mój desperado jest raczej przykładem podejścia do kreacji zbliżonej do 1 edycji stąd przeszłość gangera i klimat trochę ala Necromunda. Mimo takiego pochodzenia, obecnie stawia na skuteczność i stara się unikać jakichkolwiek elementów, które zwróciłyby na niego uwagę - zarówno w obszarze wyglądu jak i zachowania.

Venris na pewno lepiej będzie się czuł w kopcach niż w przestrzeni kosmicznej, zwłaszcza ich mniej "uregulowanych" częściach. W takich miejscach może skorzystać ze swojego doświadczenia, łatwo wtopić w tłum, zdobyć informacje a także... usunąć ewentualne przeszkody. Nie raz, nie dwa zajmował się obrotem towarem o kwestionowanej legalności, ale nigdy nie były to przedmioty xenos. Ma nadzieję, że udane śledztwo pozwoli mu wzmocnić swoją pozycję.

Jako gracz muszę przyznać, że najbardziej mnie interesuje motyw śledztwa w DH2. Po wielu przygodach w D&D taki focus będzie miłą odskocznią
 
__________________
Victory or Death
Veynar jest offline