Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2020, 22:26   #466
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
O, też ostatnio oglądałem z żoną Violet Evergarden (jest na Netflixie) i gorąco polecam jak ktoś ma ochotę na bardziej psychologiczne anime. Jest też bardzo dobrze zrobione wizualnie i muzycznie.

Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
Jojo Bizzare Adventures

Anime tak dziwne, że aż świetne. W każdym z sezonów/partów śledzimy losy kolejnych potomków rodziny Joestar. Każdy part jest przedstawiony w zupełnie innym stylu od "horroru" o wampirach, poprzez "80 dni do okoła świata", po klimat włoskiej mafii.
Wiem, że kreska nie każdemu przypadnie do gustu, ale naprawdę warto obejrzeć.

Polecam, 8/10
Obejrzałem pierwszą cześć (o 1 z bohaterów), całkiem miłe, choć fabuła mało oryginalna, jak ktoś zna gatunek Shonen o bohaterach dających złoczyńcom po mordach. Dałbym bardziej 6/10. Czy przy przeskoku do kolejnej epoki się rozkręca?
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 20-09-2020 o 22:32.
Lord Melkor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem