Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2020, 04:05   #1247
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 70 - 1940.V.27; pn; ranek; rejon Abbeville

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę do pt. 09.25.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 6/10; -1; s.poważny; zmęczenie -1; (2 autosuk)

st.ag George Woods 4/10; -2; s.ciężki; zmęczenie -1; (1 autosuk)

mł.ag Birgit Schrötter 4/10; -2; s.ciężki; zmęczenie -1; (1 autosuk)



@Wszyscy




- Mam nadzieję, że Col wykaże zrozumienie, że dłużej nie czekałem z postem. No ale nie wiedząc ile byśmy czekali no to już wolałem wrzucić swój.

- Co do owego rzutu Birgit na rozpoznawanie wozów no to z takim rzutem mogła jej się rzucić w oczy barwa. Taka, że niemieckie czołgi raczej nie są pomalowane na oliwkowo jak te co widziała na drugim brzegu rzeki. No ale pewności co do tego jak która armia maluje swoje wozy to nie ma. Wozy jechały w stronę rzeki czyli patrząc z kościoła to były frontem co też nieco utrudnia rozpoznanie detali.

- Co do sytuacji w sesji to właściwie wszyscy BG skumulowali się w okolicy kościoła. Tylko każda postać w ciut innym miejscy. Birgitt z Odette są na szczycie dzwonnicy kościoła. Geoerge jest gdzieś w okolicach głównego wejścia do kościoła. A Noemie z panem Lapage jest gdzieś na tych krzyżówkach przez jakie niedawno przejeżdżał niemiecki łazik i ma z paredzięsiąt kroków do łazika/kościoła.

- Co do sytuacji w dzwonnicy no to wygląda na to, że Niemcy nie spodziewali się dwóch dziewczyn na szczyci wieży. I chyba potraktowali ich jak tubylcze dziewczyny każąc im odejść z przysłowiową niemiecką finezją.

- Na koniec posta w łaziku jest tylko kierowca. Pozostała trójka jest w dzwonnicy kościoła. Jak Noemie dotarła na krzyżówki to już w łaziku był tylko kierowca.

- Póki Birgitt jest na wieży no raczej jest oddzielona od pozostałych. Noemie i George teoretycznie mogą się spotkać na dole jeśli któreś podejdzie do drugiego.


- No i w tej turze bym chciał wiedzieć co zamierzacie podziałać w zaisntiałej sytuacji


---


- I chyba tyle na tą turę Jak coś nie jest jasne albo ktoś ma jakieś pytania to niech da znać to podumam co z tym zrobić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline