Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2005, 22:11   #5
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Ja mam dwoje znajomych w Londynie A żeby było zabawniej zupełnie nie mam z nimi kontaktu...

A co do świętej wojny, to działo się to kilkaset lat temu, chyba nie chowają tak długiej urazy? Poza tym akurat podczas krucjat to oni nas zbili... :/

W kwestii terrorystów to fakt, może być tego coraz więcej - pytanie tylko którzy to terroryści a którzy to jedynie pozoranci...?

Powiem szczerze, nie jestem jakimś fanem teorii spiskowej, ale w usa (celowo z małych liter) władze faktycznie testowały działanie gazów bojowych na własnych obywatelach... Rozpuścili je bodajże w metrze... WTC nie komentuję, a DUBROWKA albo ta szkoła, gdzize to było?... No cóż Czeczeni musieliby być kretynami, żeby liczyć, że taka akcja im pomoże...
Choć z drugiej strony terroryści SĄ kretynami... Przecież dokonując aktów terroryzmu chcą zwrócić opinię publiczną na własne cierpienie, problem w tym, że zwracają ją ale w sposób odwrotnyu do zamierzonego... Tylko opinia publiczna liczy się dla władz, a sympatię opini publicznej nie zyska się mordując ją... :/

Co innego IRA... Robili zamachy? Robili. Ostrzegali zawsze przed nimi? Ostrzegali. Osiągnęli swoje? Poniekąd.

Terroryści - NIE! Ale soft-terroryzm - czemu nie?!
 
Hood jest offline