Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2020, 18:30   #26
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Rozumiem.
Ok. Czylio w sum,ie jak w bitewniaku. Walka wręcz jest przynajmniej 2 razy bardziej mordercza =p
- Tak, dość mocno inspirowałem się rozwiązaniami z bitewniaka. A co do tego jak ta mecha jest to jest ale dla mnie jest prostsza do prowadzenia na forum niż oryginalna. Nie wierzę, że bym dał radę poprowadzić sesję na oryginalnych rozwiązaniach sprawniej niż na tych swoich. A jak na razie mecha mi się częściej sprawdza niż nie sprawdza więc na moje potrzeby jest w sam raz. No ale zdaję sobie sprawę, że dla kogoś nowego to może wprowadzać pewne zamieszanie więc dlatego jakby ktoś chciał zagrać ale miał jakieś kłopoty z mechą no to niech pyta albo da znać, co dam radę to pomogę i postaram się wyjaśnić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline