Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2020, 08:52   #35
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Generalnie idea strzelania z ładowniczym opiera się na tym, że akcja polegająca na podaniu muszkietu i chwyceniu włożonego w dłoń muszkietu nie jest trudniejsza i niż akcja przygotowania (pozwalającą schować jeden miecz do pochwy i wyciągnąć drugi z pochwy) i dzięki talentowi Szybkie Wyciąganie Broni każda z nich może zostać wykonana w akcji darmowej. Jeśli tu mistrzu powiesz "nie" to cały koncept się sypie i się kłócić nie będę
(Choć jak słucham coraz bardziej mnie kusi zrobienie jakiegoś kuzyna Tladina tylko ja bym latał z tarczą i włócznią, ewentualnie w przeciążonym pancerzu i halabardą =p)

Ale jeśli na to byś się na to zgodził to i ja i ładowniczy będziemy mieć talent Szybkie Wyciąganie Broni, on Szybkie Przeładowanie oraz Artylerzysta pozwalając mu przeładować muszkiet w ramach jednej akcji.

W tym momencie przeładowanie muszkietu zajmuje tyle samo czasu co strzał. W jednej akcji ja strzelam, on przeładowuje i wymieniamy się.
W kolejnej akcji ja strzelam, on przeładowuje i wymieniamy się.
W kolejnej... widzisz jak to ma działać =p
 
Arvelus jest offline