Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 14:49   #81
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Kane [człowiek - dop. Ast] wpatrywał się uważnie w Thaliona gdy ten mówił:

Cytat:
Napisał John5 Zobacz post
Zaraz, zaraz skąd się tu w ogóle wziąłeś i kim jesteś? Nic nam nie wiadomo by ktokolwiek miał do nas dołączyć, a tym bardziej zastępować któregokolwiek z nas. Poza tym powinieneś wiedzieć jaki jest cel naszej misji, skoro David miał cię tylko zastępować. Nie przekazał ci informacji o naszym celu?
Gdy elf skończył, Kane odpowiedział:
- Jak już wspomniałem, wyjechał przed moim przybyciem. - na twarzy miał cały czas lekki uśmiech - I to on zastępował mnie, a nie ja jego. - zrobił pauzę, żeby się upewnić, czy nadążacie - Tak,tak... wiem, że to wszystko pogmatwane, ale jestem przekonany, że wszystko niebawem się wyjaśni. A co tutaj robię? - spytał retorycznie - Tak jako i wy miałem przybyć do Świątyni Księżyca w Darnassuss na spotkanie z Tyrande Whisperwind. - jego uśmiech stał się szerszy - Niestety nie zdążyłem. Ale będąc zapobiegawczym, wysłałem Davida aby zatroszczył się o wszystko. Nie wiem co go tak pognało. - zrobił zakłopotaną minę, po czym spojrzał prosto w oczy Thaliona i spytał:
- A czy Ty, szlachetny elfie, jesteś pewien, że znasz "dokładnie" - z naciskiem na dokładnie - cel naszej misji? - Na ułamek sekundy na twarzy Kane'a zarysowała się drwina, ale trzeba być bardzo spostrzegawczym by to zauważyć.
 

Ostatnio edytowane przez Astaroth : 20-08-2007 o 14:52.
Astaroth jest offline