Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 15:01   #82
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Thalionowi nie podobał się ten człowiek, zachowywał się tak jakby wiedział więcej niż oni a przecież to o się pytał o ich misję.

A co miałoby skłonić mnie do tego bym myślał, że nie znam naszego celu? Wiem co mam wiedzieć i nic więcej mi nie potrzeba. Pytaniem pozostaje nadal kim ty jesteś i co tu robisz. Twierdzisz, że David miał cię chwilowo zastąpić, lecz nie ma nikogo kto może to potwierdzić. Prawda? Nasza misja jest zbyt ważna żeby mówić o niej tutaj, jeśli chcesz o niej rozmawiać, chodźmy do mojego pokoju. Tam nikt postronny się nic nie dowie. Zgadzasz się ze mną przyjacielu?
Ostatnie zdanie Thalion skierował do Wulfgara i zamilkł chcąc usłyszeć co na ten temat sądzi jego nowo pozyskany przyjaciel.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline