Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2020, 09:14   #963
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Hej, tak jak zapowiadałem, to mój przedostatni post na tą część kampanii - następny będzie już podsumowywał i zamykał tą sesję. Macie więc czas na ostatnie dialogi, scenki i posty z planami na przyszłość.
Zakładam na razie, że wasze postacie spędzą około sześciu tygodni w okolicy fortu, ściągając tu Phaendarczyków i ukrywających się Łowców, zajmując się craftowaniem, retraingami, zwiadami itp. Razem z pierwszymi śniegami w Fangwood ruszy nowa sesja - a z nią powód do wyjścia z lasu Do tego czasu będzie spokojnie.

Oczywiście, jeśli wy widzicie to inaczej i chcecie, żeby wasze postacie wcześniej opuściły Trevalay, możecie tak zrobić - jakoś się na to przygotuję.

PS: WItam na poziomie 8 W końcu wymyśliłem też, jak ustandaryzować dodatkowe zdolności, które dostawały wasze postacie - będę odzywał się do każdego z was osobno w tej sprawie.
PS2: Od nowego rozdziału będę chciał przetestować Feat Taxes, które opisałem na forum w tym temacie ([Pathfinder 1e] Feat Taxes), więc niektórzy z was mogą pozmieniać część atutów
 

Ostatnio edytowane przez Sindarin : 28-09-2020 o 09:22.
Sindarin jest offline