Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2020, 12:11   #144
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Draug wysłuchał w skupieniu rozbudowanego i szczegółowego raportu SID-a. Zapadła cisza, a on zadumał się. Przemknął wzrokiem po twarzach załogi. Mimo tego, że nikt się nie odezwał wiedział, że przypuszczalnie mogli odczuwać podobnie jak on w tej chwili. Tak czy inaczej z resztą i tak czekali na jego zdanie, a i na jego barkach spoczywało podjęcie decyzji. Nie było to proste, gdyż nigdy z góry nie było wiadome która z nich będzie lepsza. To wychodziło zazwyczaj z czasem. Tak też było przecież przy poprzednik zleceniu. Miało się zakończyć dużą wypłatą i czystą kartoteką, a wyszło, że szkoda gadać.

Taki los kapitana i nie tylko wygodny fotel, ale też ciężar odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale i za cała załogę i statek. Jednak pomimo wszystko chyba nie oddał by już tego stanowiska. Był zmęczony i być może to właśnie wpłynęło na decyzję jaką podjął.

- Nie wiem jak wy, ale ja na jakiś czas mam dosyć opowiadania się po jednej czy po drugiej stronie czy też szukanie schronienia przed jednymi frakcjami u innych i odwrotnie. Powiem tak. Przychylam się do sugestii SID-a, żeby na razie liczyć na siebie i ukryć się w celu nabrania sił i uzupełnienia magazynków. Skoro mówisz, że znalazłeś taką opcję to wybieramy tym razem tą właśnie. - Powiedział spokojnym choć wyraźnie zmęczonym głosem kapitan po czym dodał jeszcze tylko.
- SID w między czasie uracz nas proszę wyczerpującym raportem przedstawiającym nam pozostałe możliwości. Zakładam, że z gangami się szybciej dogadamy niż z wielkim Imperium Galaktycznym. Gangi przynajmniej mają swój kodeks honorowy i bardzo go przestrzegają.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline