Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2020, 13:45   #198
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Ciągle stojąc w postawie strzeleckiej, widzę każdą najmniejszą część sekundy, od momentu naciśnięcia spustu. Potężny pistolet, który trzymam oburącz kopie z niesamowitą siłą, którą redukuję poprzez odpowiednie ułożenie. Czuję jak siła odpycha broń w tył i podbija ją delikatnie w górę. Jak zamek cofa się do tyłu, wyrzucając łuskę w koziołkującym tańcu naznaczonym światłem, odbijanym od łuski. Smród ładunku miotającego i jęzor ognia wypychają pocisk z lufy, popychając go w wskazanym przeze mnie wektorze.

W ciągu jednego mojego mrugnięcia okiem, ołowiane remedium na herezję przemierza odległość i wyrywa z jestestwa starszego z nich, który pchnięty siłą pocisku upada w tył. To wystarczyło, by drugi Nawigator stracił swoją koncentrację, przerywając manifestację swoich plugawych mocy.
Ci z Szturmowców, którzy najlepiej znieśli echo piekielnych sztuczek, niemal wypalili heretyka na wylot za pomocą ściany oczyszczającego światła.
Łapię haust powietrza, które równie szybko wypuszczam. Siłą woli ponownie się prostuję i ruszam przed siebie.
- Wezwijcie aerodynę, nawiązać kontakt z Trójrożcem. Zajmijcie się rannymi, natychmiast! - wydaję krzykiem rozkazy do pozostałych na nogach komandosów, przywołując ich do porządku.

Ostrożnie wchodzę na schody, cały czas celując w miejsce, gdzie byli Nawigatorzy. Znajdując się na takiej wysokości, która pozwala mi oddać strzał, strzelam jeszcze raz z Carnodona w przepalone laserami ciało Lomba. Dla pewności.
To samo zrobię z Verdellem. Kolejna kulka, tym razem prosto w czaszkę, uspokoi mnie i odeśle plugastwo tam, gdzie było. Nie miałem innego wyjścia, jak oczyścić to miejsce z herezji.
 
__________________
Ayo, 'sup mah man?

Ostatnio edytowane przez BigPoppa : 30-09-2020 o 14:57.
BigPoppa jest offline