Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2020, 10:18   #50
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
- Właśnie otrzymałem informację, że Maori Trójka jest uwięziona w swojej kajucie. Awaria drzwi lub sabotaż proszę o natychmiastową interwencję - zaraportował na jednym wydechu.

- Chwila sprawdzę… - Gdzieś w tle słychać było cień rozmowy koleś z obsługi musiał nie zwolnić kanału. Po chwili odezwał się ponownie - sprawdziliśmy jest zgłoszone. ALe obecnie ekipy serwisowe są zajęte. NIestety w takim wypadku zgłoś do CAG, że lecicie minus jeden pilot. Chyba, że cofnie waszą ekipę i zamiast was w pierwszej turze polecą szpady.
- To nie moja decyzja. Niech CAG decyduje.

St. John wybrał połączenie do Gebbelsa i ustawił priorytet na najwyższy.
- Mój pilot jest zatrzaśnięty w swojej kabinie. Technicy podobno są przydzieleni do zadań na innych pokładach. Nasz stan wynosi minus jeden. Jeśli mamy lecieć to wolałbym aby Maori była z nami.

- Hunter słuchaj. Wiem, zrobiłem awanturę i poszedł tam już ktoś tematem się zająć. Ile to potrwa nie mam pojęcia. Wolę cię tam mieć w przestrzeni, nawet bez jednego pilota. Chyba że to dla ciebie problem to was cofnę… Decyzje pozostawiam Tobie.
- Niech się ci technicy pospieszą. To dobry pilot.

Gdy Ian sprawdził swój myśliwiec, wysiadł z maszyny i podszedł do Archanioła modliszki. Postanowił sprawdzić go dla niej osobiście, gdyby ta nie miała na to czasu.
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.
Raga jest offline