Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2020, 20:44   #373
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 93 - 2037.V.14; cz; przedpołudnie

- Oki, mój post jest :> Termin do pt. 10.09. No to mniej więcej cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



- To minęło w tej turze ok kilka godzin. Na tyle, że ze środka nocy zrobiła się prawie środek dnia.

- Co do owych zdobycznych luf to dopisałem je w excel do zasobów bazy. Podobnie jak osobówkę. Garaż w tej chwili jest już całkiem pełen bo ma 200/200 pkt.

- Co do powrotu do bazy no to udało się chociaż Moritzowi fartem. Ale na szczęście na nerwach się skończyło i koniec końców wszyscy wrócili do bazy cało.

- Podobnie udało sie gdzieś o poranku przekazać Bailey'owi odzyskane prochy. Więc jest realna szansa, że jego chemicy do niedzieli zrobią jak nie całość to chociaż część obiecanych tubylcom prochów.

- Z akcji na najbliższe parę dni jest wyłączony Faust i Dunkierka z powodu odniesionych na akcji obrażeń. Faust powinien dojść do siebie w ciągu 3-4 dni a Dunkierka w ok tydzień. Ale do tego czasu raczej nie powinni brać udziału w akcjach.

- Generalnie post jest napisany tak względnie w czwartek rano. No i tak powiedzmy chciałbym wiedzieć w tej turze co xcomowcy zamierzają porabiać do cotygodniowej niedzielnej narady. Jest okazja coś załatwić, pogadać czy po prostu odsapnąć przez te parę dni.


---

- I chyba tyle na tą turę. Jak coś nie jest jasne no to daj znać to spróbuję to rozjaśnić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline