Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 20:41   #12
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Rupert von Cadaver

Spojżał na krasnoluda wzrokiem, który mówił idź precz.
ObjÄ… kobietÄ™ delikatnie, szepczÄ…c jej do ucha.
-Niemartw się niewiasto, nic złego się nie stanie twemu synkowi. Zło odebrało mi bliskich lecz nie pozwolę aby spotkało to ciebie. Uspokój się proszę, bo tyklo tak będziesz mi w stanie pomóc. Mam kilka pytań i chciałbym obejżec sypialnię. Wszystko będzie dobrze.
Przemawiał najcieplej jak tylko potrafi. Choc sam nie był pewien czy odnajdzie chłopca wiedział, że teraz musi w to wierzyc aby i ona uwierzyła.
Pomógł jej wstac i usadowił ją na swoim miejscu, samemu ustępując. Podał jej soku klonowego i podsunął misę aby choc trochę zjadła.
"Niech nabierze sił, czas na pytania nadejdzie."
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline