Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 20:50   #13
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
- Wstań pani nie godzi się abyś przed nami klęczała nie jesteśmy wszak twoimi seniorami. – Giles poderwał się aby podnieść kobietę ale widzą, iż krasnolud już do niej podszedł usiadł bawiąc się rękojeścią miecza.
- Gospodarz ma rację może usiądziesz, karczmarzu może byś raczył nas objaśnić w sytuacji boś widzę, że dobrze poinformowany. Jeśli zaś obawiasz się, że nie potrafiłbym zająć się taką sprawą wiedz, iż zwiem się Giles de Relian tuż przed inwazją było o mnie głośno, ja to rozwiązałem sprawę wyludnienia wioski Cormcki i odnalazłem wnuczkę wójta Fionę – powiedział z dumą. Poczym rozejrzał się po sali widząc zbytnie zainteresowanie niziołka głębiej schował pod koczugę sakiewkę „Niechybnie jaki złodziejaszek”.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline