Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2020, 19:17   #33
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Ból był przepotężny, palący ją od środka i aż dziwiła się, że jeszcze nie straciła z tego powodu przytomności. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie czuła a przeraźliwy krzyk, który raz za razem opuszczał jej gardło w niczym nie pomagał. Jej ciało się zmieniało. Deformowało. Ból nie do opisania przenikał się z paniką, gdy widziała, jak najpierw jej ręce puchną, a potem przeobrażają się. To samo nogi i reszta ciała. Jakby ktoś rozciągał jej ciało i jednocześnie ciął je skalpelem. Miała wrażenie, że jeszcze za życia trafiła do piekła i musi cierpieć za wszystkie grzechy, których się dopuściła w młodości. Ale przecież nie była złą osobą! Nie zasłużyła na coś takiego! Co tu się w ogóle działo?!

To była jego wina! Tego przebrzydłego tłuściocha! To on jej to zrobił… on sprawił, że się zamieniała… no właśnie w co? Bała się nawet o tym myśleć, zresztą ból nie pozwalał skupić się na niczym, prócz krzyku rozrywającego wnętrze dyliżansu. Cierpienie było nieporównywalne z niczym, co do tej pory przeżyła. Płakała… czuła, jak łzy spływają jej po zmieniającej kształt twarzy i wpadają do otwartych szeroko ust, zostawiając słony posmak. Widziała, jak siedzący przed nią grubas również się zmienia, jak jego ciało przybiera nowy kształt, jednak w jego przypadku wydawało się to być wręcz przyjemne…

- To on mi to zrobił! - Krzyknęła nagle, nie poznając już nawet swojego głosu. - Przywróć mnie do mojej postaci, draniu! Oddaj mi moje życie!! Arrggghhhhh….
Złożyła się w pół, gdy poczuła świdrujący ból w trzewiach.
 
Umbree jest offline