Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2020, 14:20   #167
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Dzięki świetnemu wynikowi rzutu na Perswazję w poście Rebirtha udało Wam się bez żadnych komplikacji zażegnać kłopoty w pralni i nawet załatwiliście sobie podwózkę w dowolne wybrane miejsce w mieście. Sieciarze Arthura potwierdzili, że sami jednak nie przełamią zabezpieczeń dysku, ale faktycznie mają kogoś znajomego, kto by się nadał. Pytanie, ile lub co możecie temu człowiekowi zaproponować w zamian za zlecenie? (Overdrive jasno powiedziała, że to nie przyjaciel, który to zrobi za dobre słowo).

Ale zanim rozważycie, musicie rozwiązać jeszcze jeden problem, bardzo palący – może sieciarze jednak włączyli chip lokalizatora w walizce, a może ktoś Was obserwował albo to czysty zbieg okoliczności, ale rozmowę Vadima z Overdrive przerwał znienacka wielki czarny wypasiony SUV, który zahamował przy chodnika pół metra od fiksera i hackerki! OMG, co teraz?! Czas gry zwalnia do niewyobrażalnie ślamazarnego tempa, deklaracje tylko wybiegające na kilka sekund do przodu!

I dodatkowa ważna informacja – od tego momentu Sid jest z powrotem w rękach Pinna. Planowałem od dłuższego czasu spektakularnie i epicko zabić Sida, ale czułbym się głupio ze świadomością tego, że zrobiłem to Bogu ducha winnemu NPC-owi. To dlatego zwabiłem z pomocą Rebirtha do gry naszego syna marnotrawnego, aby dać mu szansę na jeszcze jedną deklarację, zanim z sadystyczną radością wykończę mu bohatera!
 
Ketharian jest offline