Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2020, 19:47   #277
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Lotnicy przemknęli przez dziurę w płocie i udali się w stronę lasu. Woods i Lapage wrócili pod chałupę.

- Poczekam tutaj - powiedział agent do gospodarza. - Wy wejdźcie do środka i zachowujcie się jak gdyby nigdy nic. Gdyby panie wróciły, proszę je skierować do mnie. I lepiej niech już pan nie wychodzi na zewnątrz. Dziękuję jeszcze raz za wszystko.

Anglik oparł się plecami o ścianę domostwa i upewniając się czy aby na pewno nie jest widoczny z drogi, sięgnął po pogniecioną paczkę z papierosami. Zdawało mu się, że nie palił od wielu dni. Pozostało mu tylko wsłuchiwać się w to co się dzieje przed domem i czekać. Czekać na szefową lub Niemców...
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline