Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 00:02   #53
Zafrire
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 1 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
Avaganis poszedł za tłumem na górę i milcząc przyglądał się obecnym, przysłuchując się rozmową i tym wszystkim pomysłom które padały jeden za drugim. Pieniądze, które otrzymał schował i kiedy szczur dostawał swoją działkę, pomyślał ze złością, że może sobie znaleźć robaka i powiedzieć że on też bierze udział w akcji. Jednak zachował tą uwage dla siebie. Zaczął się natomiast zastanawiać, czemu jeszcze niedawno było ich tam jakby więcej, jednak odpuścił sobei dalsza analize i w końcu odezwał się:
- Przestańcie tyle gadać i zacznijcie działać, bo jak narazie padło tu tyle słów , że moglibyśmy nimi zagadać tego gospodarza na śmierć, ja nawet nie wiem jak nazywa się nasza ofiara, wiem tylko tyle, że mamy do zabicia trzy osoby, a kim są mało mnie to obchodzi, jak trzeba kogoś zabić zrobię to z przyjemnością, kimkolwiek byłaby ta osoba. Moje życie jest nic nie warte jak dla mnie, więc mnie mozemy nawet wpaść na zamek z mieczem w ręce i zarżnąć ich na oczach wszystkich, ale skoro juz jesteśmy grupą i niektórzy jednak kochają swoje życie, to zacznijmy działać, a nie gadać inaczej zacznę działać na własną rękę - kończąc wypowiedź powolnym krokiem zaczął iść w stronę drzwi - a jakieś konie na pewno się ukradnie - tak jak cały czas nic nie mówił tak teraz z jego ust wydobył się potok słów, a w tym momencie człowiek był przygotowany na działanie, a nie mówienie
 
Zafrire jest offline