Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2020, 17:16   #40
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Catherine z ciekawością obejrzała urządzenia.

Nigdy nie miała głowy to tego typu wynalazków, ale te wyglądały na prawdę przyjemnie. Stal i szkło. Elegancja i nowoczesność. Brakowało jej tylko masy perłowej, kości słoniowej i srebra, które pamiętała z telefonów, które używała... używano w jej obecności.

Te za to były dużo bardziej poręczne. Świetnie nadawałby się do noszenia za paskiem do pończoch… gdyby je miała, oczywiście. Po kolei sprawdzała, jak pasują do kieszeni w kurtce, jeden mieścił się idealnie, do tego miał głęboki, czerwony kole idealnie współgrający z odcieniem jej sukni.

- Wezmę ten – oświadczyła, przesuwając się nieco w stronę Dariusa.
- Nauczysz mnie, jak należy go obsługiwać? Wyglądasz na mężczyznę biegłego w technice – uśmiechnęła się, przepraszająco – Ja , niestety nigdy nie miałam głowy do takich rzeczy…. Ale cóż - przewróciła oczami. - Nowoczesność to domena mężczyzn.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline