WÄ…tek: [D&D 5e] "Cryovain"
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2020, 19:05   #87
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Sider zganił się w myślach. Bezczynność ostatnich miesięcy spowolniła go i popełnił dużo błędów.
Pozwolił towarzyszowi samemu, bez wsparcia zejść w otchłań i teraz mógł być w poważnych tarapatach. Pozwolił kobiecie związać linę, po czym położył dłoń na jej barku, aby zwrócić jej uwagę.


- Lepiej, abym ja zszedł. Lepiej będę widział w ciemności i bez urazy bladolica, ale ja chyba będę miał większe szczęście wciągnąć kolegę na górę. - chwycił oburącz linę i zaczął powoli schodzić na dół. - Jeżeli ja też pierdyknę o dno, to radziłbym ci próbować most. Trzeciego ciała nie będzie tam chyba potrzeba.


__________________________________________________ _____
Plan:
Powolne metodyczne zejście. Jak zejdzie do poziomu, jak żobaczy, że Rhyszard się tłucze z bestyjką, to spróbuje zeskoczyć na nią. Z wysokości, aby nie zabić się przy upadku oczywiście.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline