Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2020, 09:56   #136
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Uwzględnione.

Teraz coś, czego mam nadzieję nie będziecie mieć mi za złe. Kolejka trwa do 19, natomiast w czasie rozmowy wykonałem w Waszym imieniu kilka rzutów.

Pierwszym było pozyskanie informacji o miejscu przebywania Arwyn. Wymaga to rzutu na Charyzmę + Śledztwo. Jest to rzut trudny, dlatego wybrałem tę osobę z Was, która miała największą pulę jako rzucającego. Niestety... na ten moment nic nie udało Wam się uzyskać.

Nie widzę sposobu na powtórzenie tego rzutu w obecnej sytuacji, chyba że Qwerty chciałby przerzucać kości za siłę woli.

Rzucił 7 na kości głodu oraz 3, 10, 1 i 2.

W zamian za 1 punkt Siły Woli możesz przerzucić do trzech kość z tego rzutu.
(za wyjątkiem kości głodu, bo ich nigdy nie można przerzucić) Jeżeli się na to zdecydujesz i coś się zmieni to zedytuję posta.

W dalszej części każdemu z Was rzuciłem na Wits+Awarnes. Cath poszło nadzwyczaj dobrze, dlatego ona zauważyła coś pierwsza. Poza nią test zdał jedynie Qwerty. Dlatego proszę, żeby to któraś z tych postaci zareagowała jeżeli chce się podzielić spostrzeżeniami. Bo jeżeli nie, to możemy kontynuować dalej kuluarowe rozmowy

Tu nie sugeruję przerzutów, no bo ktoś cośtam widzi, wiec zawsze może powiedzieć o co biega, a z odzyskiwaniem siły woli już tak łatwo nie jest.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline