Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 09:25   #15
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Berthold zaczÄ…Å‚ nerwowo trząść nogami. ” Nie dość że nie dostaÅ‚em bimbru, o który wszakże prosiÅ‚em, nie dość że nie mogÄ™ spokojnie zjeść gulaszu, który ledwo karczmarz doniósÅ‚, nie dość że mam mÄ™tlik w gÅ‚owie, i jeszcze kurwa wy! Cisza TAM” – gdyby jego myÅ›li mogÅ‚y krzyczeć, na pewno by to uczyniÅ‚y – „ to jeszcze pÅ‚acze nade mnÄ… jakaÅ› kobieta, a trzech zakichanych trubadurów biega w koÅ‚o niej jakby liczyli na to, że jej kowal rychle zawiÅ›nie na stryczku, a oni doczekajÄ… siÄ™….. AAAAaaaaa a co najważniejsze nie mogÄ™ siÄ™ napić!!”. Berthold byÅ‚, co raz bardziej zdenerwowany, widać to byÅ‚o po jego rozbieganym wzroku oraz po mamrotaniu pod nosem. Ni stÄ…d ni zowÄ…d energicznie wrÄ™cz podskoczyÅ‚ z krzesÅ‚a, wywalajÄ…c przy tym swojÄ… ciepÅ‚Ä… strawÄ™:
- Nikt nie bÄ™dzie mnie tu mordowaÅ‚ – wykrzyczaÅ‚ wrÄ™cz odpowiedź na pytanie, który najwyraźniej nie padÅ‚o. Gdy po chwili zobaczyÅ‚ tuzin biaÅ‚ek wpatrzonych w niego, spuÅ›ciÅ‚ wzrok i skierowaÅ‚ siÄ™ ku temu caÅ‚emu zamieszaniu. – JeÅ›li to pozwoli mi tu dzisiaj siÄ™ napić i spokojnie spÄ™dzić wieczór, cicho! – wtrÄ…ciÅ‚ bezÅ‚adnie, już nie mówiÅ‚ spokojnie i powoli, widać byÅ‚o zdenerwowanie w sÅ‚owach Mordragona – to mów dziewojo tym trzem bohaterom wszystko co wiesz! . – ostatnie sÅ‚owa byÅ‚y jego już spokojniejsze i bardziej uÅ‚ożone jeÅ›li chodzi o ton i szybkość mówienia, a w sÅ‚owie bohater byÅ‚o sÅ‚ychać nutkÄ™ ironii i sarkazmu. Acz kolwiek niejeden taki już dawno dostaÅ‚ by po mordzie, caÅ‚e szczęście dla Bertholda, że na trzeźwo ludzi aż tak nie ponosi do bitki i swat.
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline