Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2020, 00:41   #63
harry_p
 
Reputacja: 1 harry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputację
- Na achy i ochy przyjdzie jeszcze czas. Poczekaj jak zobaczysz w co nas wystrzeliłem to mi wtedy powiesz czy to jest czepek czy czopek. – Odparł ze śmiechem. W końcu leciał robić to do czego był stworzony. W końcu mógł zastawić za sobą całe to bagno. Użerania się z głupimi naukowcami, o głupimi babami. W przestrzeni było wszystko proste. Zabijasz albo giniesz.

- Plan jest prosty. Nie dać się kropnąć no nie. – Wyszczerzył zęby. – Puki co zajmiemy się tymi rakietami. Do puki nic do nas nie strzela skupiamy się na celach. Gdy nadlecą pasożyty wy skupiacie się na ataku ja na obronie. Gdy zacznie robić się ciaśniej Sylvia przechodzi do obrony. Gdy to nie starczy Bringham a na końcu ty Rudi. Zajmujemy się obroną. Jesteśmy sami więc Nie latamy za niedobitkami to nie nasza działka. A jak się zbiją w ciasną grupę… to mamy dla nich grubą tłustą wielogłowicową szprycę. Pamiętajcie jak stracicie drona mamy jeszcze komplet na klemach. - To by była z grubsza wszystko. – Zrobił pauzę dla nabrania oddechu. – A teraz wyjdziemy nieco na spotkanie tym rakietom. Dobrze będzie je dopaść nim zaczną manewrować w ostatniej fazie lotu.


Cliff ustawił kurs kolizyjny z chmarą nadciągających rakiet.
- Czegoś mi tu brakuje... Mrukną do siebie. Ręce same znalazły brakujący element wędrując playlisty. Rzucił okiem na menu.
[i]- Panie i panowie Cliff has left the building and joined the party. - Rzucił w eter zadowolony. Odpalił najbardziej wieśniacki kawałek jaki miał na liście.

https://www.youtube.com/watch?v=mOYZaiDZ7BM

Otworzył kanał nadając muzykę w próżnię.

- Hunter jak weźmiemy te rakiety w dwa ognie to uwiniemy się nim Diuk zagryzie swojego Haunda. - Nadał na kanale ogólnym.
 
__________________
Jak ludzie gadają za twoimi plecami, to puść im bąka.

Ostatnio edytowane przez harry_p : 19-10-2020 o 01:01. Powód: Ustalenia z kantyny
harry_p jest offline