Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2020, 14:15   #1355
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wpis z 14-10-2020, 22:55 Post zrobiony na szybko, bo potrzebuje iść już spać, ale chciałem wrzucić przed snem. Jutro poprawiam pisownie i może dodam jeszcze jakieś przemyślenia, ale piosenka i deklaracje oraz wypowiedzi pozostaną te same.

Chłopaki pora na przybycie kawalerii!

___________________________________________

Wpadłem na fajny pomysł jak Duncan może zakręcić Heartsem i eksperymentatorami wmówi im że jest agentem super vilian mafii z Glasgow, którzy przysłali jego na przeszpiegi w tej sesji, z której wziąłem Duncana był taki gość i miał organizacje wzmocnionych kryształkami, że zacytuje nijakiego Pana G:

Cytat:
Mordred. – Bawił się nożem, nawet nie patrząc po nich. –Jesteśmy, że się tak wyrażę, agentami zmiany. Chcemy wytępić zgniliznę i zepsucie z tego świata. Nie drobnych złodziejaszków, jak ten chłopiec, Harry. Nie rozrabiaków ulicznych, którzy nie mają się gdzie wyżyć. – Tu przelotne spojrzenie na Duncana. – Mówię o prawdziwej zgniliźnie. Gangi, terroryści, skorumpowani biznesmeni i korporacje, równie skorumpowani politycy, mafia.
Zlecił Duncanowi kradzież teczki z hakami na mafię, ale Duncan, mimo że się zobowiązał uciekł z kraju po wysadzeniu laboratorium teraz mógłby zrzucić winę na Morderda i domagać się kasy za milczenie, żeby wprowadzić chaos w szeregi wroga oczywiście, możliwe, że otworzy sobie na łeb puszkę pandory w ten sposób

Źródło cytatu http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...lasgow-10.html ([autorski, superhero] Shards of Glasgow)
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-10-2020 o 14:17.
Brilchan jest offline