Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2020, 09:19   #333
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Sigrun wstała, wzięła prysznic, umyła zęby. Siedząc przy starym stole, gapiła się na ekran laptopa, który był podłączony do centrali schronu.

- No dobra no, co tu jest do gadania? – rzekła Sig. - Nie ma żadnego zagrożenia, to możemy działać. Wygląda na to, że z tym, że Strefa jest tutaj słaba chyba się nie pomyliliśmy. Nikt tutaj nie zszedł. Dla porównania, pamiętacie, jak wyglądało czekanie w jednym miejscu na górze? Stykło, że się było godzinę, to zaraz zlatywały się sukinkoty!

- Ja proponuję tak: szukam powodu, dla którego czujniki do schronu zostały uszkodzone i czy istniałaby możliwość połączyć się z Cleo stąd. Hakowanie Cleo to spoko sprawa, ale w sumie bardziej interesuje mnie kwestia kamer i czujników, bo może się okazać, że to może nam uratować życie kiedyś. No i fakt, kwestia śluzy. To też trzeba naprawić.

- Co do was, moglibyście znaleźć zejście do metra albo inne tunele. Przeszukać nieco bardziej to miejsce. Gościu z dziennika gadał, że było, więc może się nie zawaliło. Jeśli to prawda, musielibyśmy sprawdzić, czy jest bezpieczne i czy będzie tam Strefa. Na ten moment to powiedziałabym, styknie, jak znajdziemy, gdzie jest serwerownia Francy i czy mamy jakieś inne wyjścia stąd.

- Ja tam będę bezpieczna. Piwo jest, karton fajek jest. Jak palić można i chlać można, to żyć też! A, kurwa, tak!
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest offline