Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2020, 14:08   #1899
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
- Panie Essing, pozwólcie na stronę, mam pewną sprawę do omówienia. – Geldmann wykorzystał chwilę w podróży, kiedy to kapłani akurat tłumaczyli zawiłości teoretycznych rozważań na temat boskości Sigmara komuś innemu. Potrzebny był mu dobrej jakości zestaw do charakteryzacji. – Zamożny z was człowiek, widzę, że zarządzacie finansami waszej kompanii. Wdzięczny jestem za jedzenie i noclegi, ale też chyba na nie zapracowałem. Skoro jednak los połączył nasze ścieżki i chrzest ognia razem przeszliśmy, mam nadzieję, że moją prośbę nie potraktujecie jako bezczelnej. Potrzebuję piętnastu koron na wyekwipowanie się. Nie lubię jałmużny, potraktujcie to jako pożyczkę albo zapłatę za moje przyszłe usługi, wedle waszego uznania. Wiecie dobrze, że potrafię więcej, niż tylko gotować.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.

Ostatnio edytowane przez Phil : 19-10-2020 o 12:45.
Phil jest offline