Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2020, 16:24   #375
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 95 - 2037.V.18; pn; ranek

- Oki, mój post jest :> Termin do pt. 10.23. No to mniej więcej cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



- No to minęło ok pół doby czyli gdzieś od połowy niedzieli do poniedziałkowego poranka.

- Co do odznaki to w gruncie rzeczy kosmetyka. Dla skanerów zmajstrowanie projektu czegoś tak prostego to robota na godzinę, dwie no powiedzmy wieczór. Więc spoko każdy ze skanerów mógł zmajstrować swój model odznaki. A który by nie wybrać to w ciągu godziny można mieć z kilkadziesiąt sztuk.

- Na pożegnanie współpracy chemicy dali xcomowców trochę "dropsów". Z mechy to odpowiednik barteru. Rzuciłem kostkami wyszło 15 pkt. Dołożyłem to do zasobów produkowanych co tydzień przez bimbrownię.

- Akcja xcomowców niejako ujawniła X-COM na dzielni i pokazała go z tej lepszej strony jako ci co dotrzymują obietnic.

- W sumie poza tym krótki post. Mniej więcej o 8 rano do Lawa dzwoni Alvarez i zaprasza do siebie na spotkanie w klubie. Jest pi x oko godzina do tego spotkania więc jakby po prostu wsiaść i pojechać to aż nadto czasu.

- No i w tej turze chciałbym wiedzieć jak xcomowcy reagują na ten telefon. Przede wszystkim czy się zgadzają na te spotkanie czy nie. Jak tak to kto jedzie na to spotkania no i w ogóle jak to ma wyglądać. Jak nie no to co po odłożeniu słuchawki robią xcomowcy.


---


- Chyba tyle z mojej strony na tą chwilę Jeśli coś nie jest jasne no to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline