Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2020, 12:37   #161
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Po pierwsze puchar:

Leży na kanapie (najbliżej jest Cath). Wystaje z torby sportowej Da Silvy. W torbie jest też strój kapłański.

Po drugie:

Na pewno jesteście teraz piętro wyżej niż wasze nieprzytomne zapasy krwi. Będziecie obok nich przechodzić prawdopodobnie idąc do piwnicy. Jest ich piątka, wiec każdy musiałby zabrać po jednym, chyba, że ktoś z Was zaskoczy mnie swoja potencją.

Nie każdy z Was ma przeszkolenie wojskowe, żeby zarzucić sobie nieprzytomnego w profesjonalny sposób i z nim biec. Niektórzy pewnie złapią kogoś za nogę i będą ciągnąć za sobą w nadziei, że potylica nie będzie za często uderzać o stopnie

Ogólnie to Tony wie, że ta akcja opóźni ucieczkę BAARDZO. Czy Da Silva i Wheeler kupią Wam dość czasu? Nie wiem. (Znaczy wiem, ale nie powiem:P)
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline