Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2020, 13:20   #164
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
Spoon też pomoże przy walce jeszcze spradze które dyscypilny pójda w ruch. Napewno leather body, i potencha na zwiejszenie siły, może jeszcze coś z akceleracji.
Dobrze, że jesteśmy przy dyscyplinach.
Spoon ma w karcie Unerring Aim. Ta zdolność to 4 poziom Akceleracji, ale wymaga 2 poziomów Auspexa. Przeoczyłem to... możemy to rozwiazać na dwa sposoby.

1) Zmieniasz tę zdolność na coś innego z akceleracji.
2) Rozliczam Ci 3 kropki w akceleracji, a gdy zdobędziesz dwa poziomy Auspexa to wskoczy Ci ta dyscyplina z automatu.

Co do reszty dyscyplin:
Spoona:

Rapid Reflex -
darmowa akcja kosztująca "dwie kostki". Tu wchodzimy w zasadę dzielenia akcji. Jeżeli ktoś ma np. sumę composure i firearms na 5, ale skończy mu się amunicja i chce przeładować, to zły MG mu będzie kazać podzielić akcję i "wydać" 2 z 5 kości na ładowanie. Co oznacza, że strzeli z puli za 3, a nie za 5. Ale nie Spoon. Spoon szybki jest.
Co więcej ta zdolność pozwala uchylać się przed kulami. To znaczy normalnie jeżeli cel nie jest ukryty za osłoną, to strzelający dostaje 2 dodatkowe kości do trafienia z broni palnej. Spoon ma tak szybki refleks, że nawet gdy stoi na otwartej przestrzeni, to liczy się jakby był za osłoną i strzelający do niego nie dostają bonusu do trafienia. I jest to zdolność pasywna.

Blink - przemieszcza się w mgnieniu oka. Spoon może przebyć 50 metrów do celu i nadal ma jeszcze czas, żeby wykonać atak w zwarciu. - Wymaga jeden Rouse Check.

Lethal Body - zadaje śmiertelnikom ciężkie obrażenia zamiast powierzchownych, dodatkowo ignoruje tyle punktów pancerza ile krop postać ma na Potence. - Pasywne.

Prowess - po udanym rzucie na atak wartość Potencji jest dodawana do wartości obrażeń w walce w zwarciu (także do obrażeń od broni do walki w zwarciu)

Inne dyscypliny z Twojej karty nie znajdą zastosowania w walce. No chyba, że mnie czymś zaskoczysz.

Mam przyjąć, że Spoon wybiega razem z tamtą dwójką, tak?

@8art
Co do ludzi... raczej są bezpieczni. Budynek jest magazynem. Połączenie blachy falistej i betonu. Biuro się spali, bo są meble, szmaty, książki... ale poza biuro będzie się to nieść baaaardzo powoli.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 19-10-2020 o 13:22.
Mi Raaz jest offline