Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2020, 16:16   #308
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Wszystko super, ładnie, pięknie, ale mój BG pilnował go w zasadzie przez ostatnie x kolejek aby go nie zabili, a teraz poszedłby opowiadać cokolwiek i zostawił go samemu sobie? Wiadomo, że siostra kochana, ale zmęczona, ledwo na nogach stoi, a zatem lepiej jak się jeszcze dychającym więźniem zajmie ktoś z AdA (żołnierze zapewne zabrali medyka albo całkiem sprawnych sanitariuszy). Normalnie scenkę bym olał, ale zwyczajnie Dar nie opuściłby gościa gdyby jeszcze dychał. No chyba, że na 100% byłby trupem to faktycznie poprosiłby siostrę o ten dysk z jego głowy. No, ale w sytuacji kiedy jeszcze on dycha to Dar go na krok nie opuści. Zostawi jedynie w rękach grupy medyków/sanitariuszy AdA po umieszczeniu w oficjalnym raporcie, że więzień żył w chwili ich przylotu. Zatem jak im padnie na noszach to już ich problem. Jak przylecieli jeszcze dychał...

Zatem nie wiem co teraz zrobimy, ale nieco pokierowałaś moim BG nie w tym kierunku. Jednak wychodzi na to, że i w tej kolejce dok by się przydał. Śmieszne będzie jak decyduje kolejność postów, bo wtedy każdy może każdym pokierować wbrew woli gracza. Życie więźnia o które nożownik walczył od x kolejek to jednak nie byle co... Przydałoby się jakoś to rozwiązać. Może jednak dokowe ustalenia między naszą trójką (ja, rudaad, MG)?
 
Lechu jest offline