Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2020, 17:03   #310
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Byłbym bardzo złym człowiekiem gdybym napisał, że zupełnie nie wiem dlaczego rudaad tak napisała. Zapytała mnie na Discordzie czy Dar chce blaszkę z głowy Vanhoose'a, a ja odpisałem, że chce. Tylko, że w tamtej chwili nie miałem za sobą posta MG, a zatem jedynie napisałem, że "chce" gdyby Vanhoose umarł. Nie wiedziałem, że typ żyje, bo nie czytałem na tamtą chwilę posta MG. Sorka, ale nie miałem na to niestety wtedy czasu. Kiedy zostałem zapytany błędnie założyłem, że granat zabił Vanhoose'a (o rzucie granatem wiedziałem z postów wcześniejszym z zeszłej kolejki i doka ekipy).

Zatem zaistniała sytuacja to nie wina rudaad, ale też moja. Niestety odpowiedziałem na jej pytanie nie mając wiedzy takiej, że Vanhoose nadal żyje. Uznałem za pewnik jeszcze nie czytając posta, że tak nie jest. Zatem wina jest również moja, bo się opierdzielam i czytam dość późno posty, odpisuję późno, no i nie powinienem odpowiadać nie będąc na 100% pewnym o czym mówię. Z tym, że z drugiej strony Dar by nie odszedł od żywego typa i nie dał mu zrobić kuku nikomu. Zatem zdecydowanie kierowanie nim, że odszedł od Vanhoose'a kiedy ten nadal żył było nieodpowiednie. Z tym, że znowu rudaad mogła pomyśleć, że ja jako gracz prowadzący Dara to przyklepałem, bo napisałem, że chce blaszkę z głowy żywego człowieka. Wina moja i jej. Moja, bo nie czytałem posta i odpowiedziałem, a jej bo pokierowała nim zupełnie nie tak jak gracz go prowadzący by chciał.

Postaramy się jakoś na spokojnie to ustalić. Mam nadzieję, że bez przesadnych nerwów chociaż tych nie unikniemy w takiej sytuacji. Uzgodniłem z rudaad, że coś z tym zrobimy, ale szczegóły będą później. Z mojej strony mogę ją i wszystkich innych przeprosić za swój karygodny błąd co niniejszym robię. Mam nauczkę na przyszłość, że nie można niczego sie domyślać a wszystko mieć czarno na białym.
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 19-10-2020 o 17:47.
Lechu jest offline