Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2020, 18:04   #168
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Jakie dokumenty? Te które leżą na biurku i wypełniają szuflady? No możesz mieć przeczucie na ich temat... a nie wolałbyś przeczucia na temat tego kto atakuje? Albo co robić? Daj znać zanim rzucę.

@Rot, pośpiechu nie ma. Na pierwszej linii frontu poczekają.
Miałem na myśli tę zaginioną kronikę, która może być problemem dla Maskarady. Przeczucie dotyczące tego, gdzie jej szukać. Bo nie wiem czy dobrze ogarniam, ale plan puszczenia wszystkiego w pożarze jest właśnie po to, żeby i kronika w tym wszystkim spaliła się, prawda? Jeśli ją szybko znajdą, to będą mogli razem uciec bez podpalania. A podpalanie jest problematyczne z powodu związanych ludzi z cateringu.
Ogólnie to mojej postaci pożar pasowałby BARDZO, po prostu jako gracz myślałem nad bardziej eleganckim rozwiązaniem Ratowanie tych ludzi to jednak byłaby udręka.

Wróciłem już do domu i czytam takie rzeczy

Cytat:
Whenever the Storyteller deems it appropriate, this power gives the character a sudden hint that aids them in some way: letting them find a clue they’ve missed or saving them from danger. Whether it gives the character a sudden vision of themselves walking into a trap, an inviting red glow over the second right turn during a chase, or the brief flash of a skeleton beneath the floorboards in the Prince’s office, this power always gives the Storyteller license to subtly speed up play or move the story onto
a desired track. The suggested limit is one premonition per scene, even if more than one character has Premonition.

The user can also actively provoke a premonition by focusing
on a subject, making a Rouse Check and rolling Resolve + Auspex. The number of successes rolled determines the level of insight on the subject, if any.
Rozumiem więc, że mnie dotyczy ten drugi akapit i prowokuję przeczucie/premonition, próbując skupić się na temacie i mam do wyboru albo skupić się na lokalizacji zaginionej kroniki albo identyfikacji zagrożenia? Jeśli tak, to będę musiał się nad tym zastanowić... Sama obecność drona jeszcze nie wskazuje na wagę niebezpieczeństwa, a te kroniki mogą posiadać cenne informacje, więc też kiepsko z nich tak po prostu rezygnować.

Edit: mam jeszcze pytanie - jeśli dam zapalniczkę Tony'emu i roznieci ogień, to będzie mi się ten pożar liczył do klątwy klanowej, czy muszę sam go rozpalić?
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 19-10-2020 o 18:16.
Ombrose jest offline