Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2020, 18:40   #170
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Aaaa... teraz rozumiem. Ja myślałem, że on pakuje różne inne dokumenty, a ta kronika to jakaś księga, która spadła mu za biurko czy coś w tym stylu. To w takim razie rzucam na wyszukiwanie zagrożenia i tego jak go uniknąć

Cytat:
A teraz powiedz mi o jakiej klątwie klanowej piszesz, bo nie wiem.
Chodzi mi o klątwę klanową z mojej karty postaci.

Cytat:
Klątwa klanowa: Qwerty jest przekonany, że paliwem dla jego mocy parapsychicznych jest ogień. To dzięki płomieniom nachodzą go przeczucia (Auspex ••), a nawet potrafi przejąć zmysły innych osób (Auspex •••). Ma w nawyku bawienie się zapalniczką. Wierzy również, że raz na jakiś czas musi rozpalić większe ognisko i odprawić przy nim rytuał, aby móc potem korzystać z Dyscyplin. Jeśli przez dłuższy czas nie pobawi się ogniem, traci moce oferowane przez Auspex.
Chcę upiec (ha!) dwie pieczenie na jednym ogniu. Spalić kronikę i przy tym odprawić ten rytuał. Jeśli dam zapalniczkę Tony'emu, to mogę liczyć na to, że nie muszę martwić się o to, że mi Dyscypliny znikną? Czy muszę sam to podpalić?

Edit: kolejne pytanie - jeśli są w szpitalu/kostnicy (o ile dobrze pamiętam), to widzieli gdzieś po drodze wózki/kozetki, czy inne rzeczy na kółkach, na których normalnie w szpitalach przewozi się sprzęty, pacjentów itp? Myślę o tym, żeby na coś takiego upchać to nasze jedzenie w ludzkiej postaci i z takim ładunkiem uciekać
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 19-10-2020 o 18:47.
Ombrose jest offline