Wątek: "40. piętro"
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 14:36   #82
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Argie postanowił pokręcić się chwilę w poszukiwaniu wymarzonej karczmy czy innego pubu. Po przejściu 50 metrów oparł się ze zrezygnowaniem o ścianę jakiegoś domu.
~Pomyślmy chwilę. Są dwie opcje. Albo poszedłem do zasranego piekła i okazało się, że przysmażanie ogniem nie jest najgorszą rzeczą, która może tam człowieka spotkać, albo w końcu usnąłem i mam jakiś koszmar.~
Argie zaczął się trzaskać po twarzy, bo tak robili ludzie, którzy chcieli sie obudzić w filmach. Rozejrzał się i zobaczył, że nic się nie zmieniło.
~Dobra to może inaczej. Spróbuję pójść spać tutaj to może obudzę się w realu. O świetny pomysł.~
Pokiwał do samego siebie głową i zgasił sztucznego papierosa. Ułożył się wygodnie pod ścianą budynku i z całych sił próbował usnąć wypełniając swój umysł wizją kąpieli w wannie pełnej piwa i otaczających go kobiet podających mu skręty.
 
fleischman jest offline