Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2020, 18:50   #229
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Tu są dwie różne rzeczy.
Mi jako mi nie zależy w ogóle na kielichu, bo to tylko rekwizyt. Ale mam szczerą nadzieję, że Spoon przeżyje, bo chciałbym rzecz jasna dalej z Tobą grać
Natomiast w oczach postaci... Dla Qwerty'ego liczy się tylko i wyłącznie kielich, bo tylko dzięki niemu będzie mógł odzyskać Mitrę. Nie ma wspomnień z przeszłości, dlatego Whiliam jest dla niego po prostu nieznajomym. Choć sprzymierzeńcem, rzecz jasna. Ale poznanym 10 minut temu.
Dokładnie tak to wygląda dlatego ja napisałam.
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
ej... To Twoja postać widziała w wizji to że Spoon ginie i... Nic nie powiedziała tylko spierniczyła z kielichem.;D;D;D
Ale... na szczęście 8art coś o tym wspomniał i dzięki temu czuję że mogę zmienić myślenie postaci i bieg wypadków.D
I jeszcze raz naprawdę cieszę się że w grupie jest chociaż 8art, którego postać za Spoonem nie przepada, ale chociaż lubi go na tyle by spróbować ostrzec go przed śmiercią.
 
Rot jest teraz online