Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2020, 19:16   #127
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Shewa, ale ja tak właśnie robię. Nie ma sensu utrudniać sobie życia przy graniu na forum - przy stole można stosować pełnię zasad, tutaj nie mamy aż takiej swobody. No i to fabuła jest najważniejsza, w końcu każdy chce przeżyć tutaj jakąś historię, a nie tylko walkę i walkę.

Ale przejdźmy jednak do walki

Runda 1:
  • Jane wystrzał z kuszy w Z10 i od razu KRYTYK! 21 obrażeń. Z10 martwy.
  • Sam ruch i inspire courage: +1 do ataku i obrażeń dla wszystkich kompanów.
  • Rita ruch i atak w Z7. Trafia za 17 obrażeń. Z7 martwy.
  • Nicodemus ruch i atak w Z1. Trafia za 10 obrażeń.
  • Enola ruch i strzał z kuszy w Z5. Trafia za 9 obrażeń.
  • Couryn ruch i rzucenie zaklęcia gravity bow.
  • Z1 atak w Nicodemusa. Pudło!
  • Z2 szarża w Ritę. Pudło!
  • Z3 szarża w Nicodemusa. Nie trafia.
  • Z4 szarża w Enolę. Nie trafia.
  • Z5 szarża w Jane. Nie trafia.
  • Z6 szarża w Ritę. Trafia za 10 obrażeń.
  • Z8 szarża w Couryna. Trafia za 6 obrażeń.
  • Z9 szarża w Sama. Trafia za 4 obrażenia.


Z10 i Z7 martwe.
Z1:2HP, Z5:3HP, reszta full HP.

Tutaj macie interaktywną mapkę, możecie przesuwać swoje tokeny (uważajcie tylko na ataki okazyjne):
https://docs.google.com/drawings/d/1...-mTUj6itE/edit

Czekam na deklaracje na 2 rundę. Przez weekend będę miał więcej czasu, żeby wchodzić na forum, więc postarajcie się dawać deklarki dość szybko. Jeśli ktoś chce rzucać za siebie sam, to AC zombiaków wynosi 12, tak samo jak ich HP.

Nie jest to oczywiście obowiązkowe, ale jeśli już będziecie rzucać, poproszę o linki do Kostnicy. Strzelcy zaangażowani w walkę w zwarciu dostają karę -3 (uwzględniłem inspiring courage) do rzutu na atak.

Jakbym się gdzieś walnął, poprawcie mnie, bo miałem szalony tydzień i czacha mi dymi.
 
Ayoze jest offline